ThinkFree Office 3

Ofis Araçları Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 49.95$
  • Boyut 72 MB
  • Version 3.1.0691
  • Dil Türkçe
  • Firma ThinkFree
Her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgeler ile dosyalarınızı oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz ThinkFree Office 3 yazılımı oldukça kullanışlı bir ofis yazılımıdır.
Her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgeler ile dosyalarınızı oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz ThinkFree Office 3 yazılımı oldukça kullanışlı bir ofis yazılımıdır.

Microsoft Office programı ile tam uyumlu olarak çalışan ThinkFree Office yapısında bulunan Write, Calc ve Show araçları ile ofis belgesi çalışmalarınızda sizi çözüme ulaştırmaktadır. Programın kendisine ait dosya biçimi olmadığı için bu araçlar Word, Excel ve PowerPoint dosya biçimlerini kendi biçimleri olarak kullanır ve mükemmel bir uyumluluk sağlar. Çoklu platform desteği sayesinde Linux, Mac ve Windows işletim sistemlerinde çalışan ThinkFree Office yazılımı ofis programları arasında en gelişmiş ve maliyet açısından en düşük olan bir yazılımdır. 

Programda bulunan ThinkFree Write aracı Microsoft Word yazılımı gibi kullanabileceğiniz ve Word belgelerini kolay bir şekilde açarak düzenlemenizi sağlayan bir araçtır. Bu araç profesyonel olarak geliştirilmiş ve sözcük işlemci özelliği ile çeşitli özellikleri de beraberinde sunmaktadır. ThinkFree Show aracı ile PowerPoint' te yapılan slayt gösterilerinin aynısını hazırlayabilirsiniz. Microsoft PowerPoint belgelerinde yüzde doksan uyumluluk sağlamakta ve içeriğinde bulunan sunu ustası ile slaytlarınızı hızlı bir şekilde hazırlamanıza olanak sağlamaktadır. Microsoft Excel programına eşdeğer tutabileceğimiz ThinkFree Calc aracı sayesinde ise Excel' de hazırladığınız belgeleri açabilir, düzenleyebilir ve kayıt edebilirsiniz. Ayrıca Excel' de oluşturulmuş olan formüller, hesaplamalar, grafikler ve belge yerleşimleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.
Daha Fazla Göster
ThinkFree Office 3 indir